Rozrywka i Hobby

Tematyczny serwis internetowy!

Posted by admin on August - 4 - 2018 | Comments Off on Czy gierki komputerowe faktycznie niekorzystnie wpływają na młodego człowieka?
Czy gierki komputerowe faktycznie niekorzystnie wpływają na młodego człowieka?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Choć gry komputerowe mogą wydawać się być niewinne, to można w sumie powiedzieć, że jeżeli jesteśmy normalnymi osobami, bez cienia wątpliwości wszystko będzie dobrze. Na początek weźmy w rachubę temat uzależnień… W zasadzie nie ma większego problemu, jeżeli jesteśmy poukładanymi osobami. A więc jeżeli mamy przykładowo pracę i rodzinę, to pewnie tak czy siak nie będziemy mogli od tego się uzależnić. Jednak jeśli jesteśmy zamkniętymi w sobie nastolatkami, pewnie powiększamy swoje szanse na wpadnięcie w uzależnienie.
Chcę również poruszyć w tym momencie temat morderstw w USA – w wielu przypadkach sytuacja jest taka, że nastolatkowie, którzy popełnili straszliwą zbrodnię najzwyczajniej w świecie przez całe dnia grali w najróżniejsze strzelaniny, etc. Według mnie dużą głupotą jest tak naprawdę obarczanie winą za tego typu katastrofy akurat producentów gier komputerowych. W końcu znaczna część graczy to normalne osoby. A poza tym, w końcu nie można zapominać, iż gry komputerowe są bardzo młode. A ludzie mordują się od lat. To doskonale pokazuje, że gry komputerowe ogólnie nie wpływają źle na człowieka!

Comments are closed.